support@danesh-ju.com

منو

گزارش تخصصی هنرآموز رشته نمایش چگونگی راهنمایی کردن هنرجویم که به وسیله دیگران دستبرد میزد(دزدی)

دانلود بهترین نمونه ها | کانون تخصصی دانشجو

گزارش تخصصی هنرآموز رشته نمایش چگونگی راهنمایی کردن هنرجویم که به وسیله دیگران دستبرد میزد(دزدی)

   دسته بندی : گزارش تخصصی, گزارش تخصصی هنرآموز هنرستان|   تاریخ انتشار : پنج شنبه, ۶ مهر, ۱۳۹۶


گزارش تخصصی هنرآموز رشته نمایش چگونگی راهنمایی کردن هنرجویم که به وسیله دیگران دستبرد میزد(دزدی) در قالب ورد

در این فایل گزارش تخصصی هنرآموز رشته نمایش تمامی نکات مربوط به گزارش تخصصی هنرستان و بخشنامه آن رعایت شده است و به صورت کامل فایل ورد word و قابل ویرایش آن در اختیار شما هنرآموز قرار می دهیم.

پیشنمایش

بخشی از این فایل را در زیر می آوریم:

 

سرقت جلوه ی ناسازگاری و از انواع کج رفتاریهای کودکان می باشد. دزدی عملی است نادرست و در همه فرهنگ ها ، مذاهب و اخلاقیات ناپسند و مذموم شمرده می شود . در اسلام برای دزد قوانین کیفری سختی تنظیم شده است که دامنه آن کودکان را نیز در بر می گیرد ، اگر دزدی در جامعه ای رواج یابد، امنیت مالی جامعه از میان خواهد رفت  و زندگی در آن جامعه دشوار خواهد شد. زیرا بخش اعظم آرامش و سکون جامعه به این دلیل است که انسانها احساس می کنند حاصل تلاش و کوششان ، متعلق به خودشان است  و چنانچه این احساس به خطر بیفتد ، مردم دست از کار و تلاش کشیده و سرگرم حفظ ماحصل تلاش خود خواهند بود. اگر کودک دست به دزدی بزند و به آن عادت کند زندگی برای او نیز دشوار خواهد شد زیرا دائماً درصدد اقدام به آن امر است و رسوایی و خفت آن تدریجا از میان خواهد رفت و بعدها رسوایی آن دامنگیر والدین و مربیان خواهد شد. دزدی طفل در صورت کشف نشدن نیز زیان بار است ، زیرا خیانت در افکار و روحیه اش اثر گذاشته آن را ویران و وجدانش را ناراحت و افسرده خواهد ساخت ، خطای اخلاقی ضمن تاثیر در روحیه کودکان ، احساس شرمندگی های اولیه او را از درون می خورد و کودک افسرده خواهد شد. ( به نقل از ابراهیمی و استیری (۱۳۸۶).

اینجانب …. …… …… …. می باشم در اواخر آبان ماه سال جاری و بدنبال گلایه ها و شکایت ها پشت سرهم هنرجویان در خصوص گم شدن پول و وسایل شخصی هنرجویان گلاسم و مشکوک شدن آنان به یکی از هنرجویان کلاس خودمان، بر آن شدم تا موضوع را دقیق تر بررسی نمایم با بررسی های میدانی و همچنین تحقیق و تفحص متوجه شدم که حدس و گمان هنرجویان در خصوص کودک خاطی درست بوده و دزد وسایل این کودک است در نتیجه در اولین اقدام در جلسه شورای هنرآموزان که با حضور تمامی هنرآموزان، مدیر و معاونان برگزار شده بود موضوع را را مطرح نمودم مدیر هنرستان ضمن تقدیر و تشکر از بنده به خاطر توجه به مسئله مهمی چون دزدی در بین هنرجویان در جهت جلوگیری وریشه کن نمودن این مشکل از من خواست تا با کمک همدیگر بتوانیم دلایل و ریشه ها این رفتار زشت توسط دانش آموز مذکور  به نام (نام دانش آموز) را شناسایی و در جهت حل آن اقدام اساسی نماییم در نهایت نتیجه امر را در قالب یک گزارش گزارش تخصصی با عنوان « چگونه توانستم جلوی دزدی یکی از هنرجویانم را بگیرم» جهت بهره برداری همکاران در اختیار آنان قرار دهم بنده نیز با قبول این مسئولیت از همان روز فعالیت خود را در قالب آنچه که به پیوست ذکر شده است شروع نمودم و در نهایت توانستم حل نمایم..تیترهایی که در این گزارش تخصصی هنرآموز رشته نمایش‌وجود دارد شامل موارد زیر است:

 

·         چکیده

·         کلیدواژه

·         مقدمه

·         بیان مسأله

·         پیشینه تحقیق درباره مشکل دزدی

·         الف) مبانی نظری

·         تعریف تبیین واژه‌های کلیدی درباره مشکل دزدی

·         ب) پیشینه‌ی عملی

·         اهمیت وضرورت حل مشکل دزدی

·         گردآوری اطلاعات

·         اقدامات راه حل‌های پیشنهادی

·         یافتن راه حل مناسب

·         اجرای راه حل‌های انتخاب شده

·         ارزیابی نتایج بدست آمده

·         بررسی میزان موفقیت

·         نتیجه‌گیری

 

دریافت گزارش تخصصی هنرآموز رشته نمایش بلافاصله بعد از پرداخت مقدور می باشد. برای خرید و دانلود روی دکمه قرمز رنگ کلیک کنید.

 

2,000 تومان – خریدودانلود

 

لیست فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید.
نام فایلاندازه فایل
a (129).doc3.59 MB


تهیه کننده :


امتیاز کلی
5 / 4.5

خیلی خوب!

کاملترین و جدیدترین فایل موجود در اینترنت