support@danesh-ju.com

منو

نمونه گزارش تخصصی مدیر دبستان چگونگی بهبود بخشیدن به مشکلات رفتاری در سرویس مدارس

دانلود بهترین نمونه ها | کانون تخصصی دانشجو

نمونه گزارش تخصصی مدیر دبستان چگونگی بهبود بخشیدن به مشکلات رفتاری در سرویس مدارس

   دسته بندی : گزارش تخصصی, گزارش تخصصی مدیر|   تاریخ انتشار : سه شنبه, ۱۰ مرداد, ۱۳۹۶


 نمونه گزارش تخصصی مدیر دبستان چگونگی بهبود بخشیدن به مشکلات رفتاری در سرویس مدارس در قالب ورد و قابل ویرایش

 

در این فایل نمونه گزارش تخصصی مدیر دبستان تمامی نکات مربوط به گزارش تخصصی ابتدایی و بخشنامه آن رعایت شده است و به صورت کامل فایل ورد word و قابل ویرایش آن در اختیار شما مدیر قرار می دهیم.

پیشنمایش

بخشی از این فایل را در زیر می آوریم:

 

یک ملاک عمده و تعیین کننده ی یادگیری در هر قلمرو آموزشی آن است که دانش آموزان تا چه حد زیر پوشش آن قلمرو قرار گیرند . ساعات رفت و آمد در طول سال تحصیلی محدودیت هایی را برای فرصت های یادگیری شاگردان ایجاد نموده است ، در حیطه این محدودیت ها ، فرصت های یادگیری که عملا بوسیله دانش آموزان تجربه می شود بستگی بدان دارد که چقدر از زمان موجود را صرف مشارکت در درس و فعالیت های یادگیری می کنند .

تحقیقات نشان می دهد که فراهم آوردن یک محیط مؤثر یادگیری معمولا موفق تر از محیطی است که یادگیری بر عوامل برقراری انضباطی مورد تاکید است . در چنین محیطی دیگر نیازی نیست که بیشتر وقت خود را صرف پاسخ گویی به مسائل رفتاری کنیم . زیرا فنون یادگیری مؤثر بر انگیزنده ی همکاری شاگردان می باشد و التزام آنان به فعالیت های یاد شده را پایداری می بخشد . وقتی آموزش در فضای مثبت انجام شود اصل یادگیری در کنار یکدیگر مضمون آن باشد در مورد رفتار خود به طور عام ، مشارکت در آموزش و دیگر فعالیت های یادگیری به طور خاص ، انتظاراتش را به وضوح و روشنی مشخص می سازد و رویه ها را تعلیم می دهد که مشوق شرکت ثمر بخش شاگردان در جریان فعالیت ها باشند و کار خود را با مدد گرفتن از هر گونه اشارات یا یادآوری های لازم به انجام می رساند .

چیزهایی که ارزش یادگیری دارند بیش از آن است که برای تدریس آنها فرصت وجود داشته باشد بنابراین واجب است که وقت بطور مؤثر و سودمندانه مورد استفاده قرار گیرد . برُپی (به نقل از مجله پیوند ، ۱۳۸۷ )

اما متاسفانه مصاحبه های انجام شده نشان داد که چگونه این وقت به تاراج می رود . عمر و وقت بچه ها در سایه تحولات عظیم علمی و فناوری های جدید جهان در پدیده ای به عنوان مدیریت زمان بایستی مورد توجه قرار گیرد است . پدیده ای که زمینه ای مناسب برای رشد ابعاد مختلف رسیدن به کمال و سعادت است و نیز بستری مطلوب برای رشد و شکوفایی استعدادهای نهفته برای نسل های امروز و نسل های آینده است . اگر با علم و آگاهی با این پدیده روبرو بشویم و برنامه ای مدون و منظم برای برخورد با آن نداشته باشیم دچار صدمات و لطمات جبران ناپذیری خواهیم شد .

تیترهایی که در این نمونه گزارش تخصصی مدیر دبستان وجود دارد شامل موارد زیر است:

 

·         چکیده

·         کلیدواژه

·         مقدمه

·         بیان مسأله

·         پیشینه تحقیق درباره سرویس مدارس

·         الف) مبانی نظری

·         تعریف تبیین واژه‌های کلیدی درباره سرویس مدرسه

·         ب) پیشینه‌ی عملی

·         اهمیت وضرورت حل مشکل سرویس مدارس

·         گردآوری اطلاعات

·         اقدامات راه حل‌های پیشنهادی

·         یافتن راه حل مناسب

·         اجرای راه حل‌های انتخاب شده

·         ارزیابی نتایج بدست آمده

·         بررسی میزان موفقیت

·         نتیجه‌گیری

 

دریافت نمونه گزارش تخصصی مدیر دبستان بلافاصله بعد از پرداخت مقدور می باشد. برای خرید و دانلود روی دکمه قرمز رنگ کلیک کنید.

 

2,000 تومان – خریدودانلود

 

لیست فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید.
نام فایلاندازه فایل
158.doc127.50 KB


تهیه کننده :


امتیاز کلی
5 / 4.5

خیلی خوب!

کاملترین و جدیدترین فایل موجود در اینترنت