support@danesh-ju.com

منو

دانلود پروپوزال روانشناسی هنجاریابی مقیاس اضطراب اجتماعی نوجوانان (SASA) برروی دانش آموزان دختر۱۷-۱۵ دبیرستانهای شهرساوه

دانلود بهترین نمونه ها | کانون تخصصی دانشجو

دانلود پروپوزال روانشناسی هنجاریابی مقیاس اضطراب اجتماعی نوجوانان (SASA) برروی دانش آموزان دختر۱۷-۱۵ دبیرستانهای شهرساوه

   دسته بندی : پروپوزال رشته روانشناسی|   تاریخ انتشار : سه شنبه, ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۶


دانلود پروپوزال روانشناسی هنجاریابی مقیاس اضطراب اجتماعی نوجوانان (SASA)  برروی دانش آموزان  دختر۱۷-۱۵ دبیرستانهای شهرساوه بافرمت ورد وقابل ویرایش در۲۷صفحه

این دانلود پروپوزال روانشناسی هنجاریابی مقیاس اضطراب  توسط تیم سایت دانشجو تهیه شده است و کاملترین نمونه موجود در اینترنت می باشد. این پروپوزال آماده خرید و دانلود برای شما عزیزان می باشد.

باتوجه به این که اختلال اضطراب اجتماعی درجمعیت های بالینی ،۱۳تا۸ درصد ازاختلال های اضطرابی را تشکیل میدهد. ترس پایداروغیر منطقی همراه با میل قابل توجه برای اجتناب از موقعیتهایی که فرد در آنها ممکن است در حضور دیگران بصورت تحقیر آمیز وخجالت آور عمل کند ، همان طور که پیشتر اشاره شد اضطراب اجتماعی در تخریب یا مختل کردن روابط اجتماعی نوجوانان نقش مهمی دارد. به نظر می رسد که اضطراب اجتماعی به کناره گیری و اجتناب از تعاملات منجر گشته و افت، کاهش یا نقصان در عملکرد را به همراه می آورد. بر این اساس هنگامی که نوجوانان مضطرب اجتماعی تلاش می کنند که از مهارت های اجتماعی خود استفاده کنند و یا می کوشند با دیگران به شیوه مناسبی تعامل داشته باشند سطوح بالای اضطراب، عملکرد آنان را تضعیف و یا حتی تخریب می کند. لذا توجه به اضطراب اجتماعی به عنوان بخش جدایی ناپذیر ارزیابی کارکرد اجتماعی تلقی می گردد. علاوه بر شناسایی افکار اضطرابی پرسشنامه های بسیاری می تواند برای ارزیابی اجتماعی نوجوانان مورد استفاده واقع شود. این پرسشنامه ها شامل پرسشنامه نگرانی های اجتماعی (اسپنس، ۱۹۹۵) و مقیاس اضطراب اجتماعی کودکان (لاگریگا و استون، ۱۹۹۳) است.

از نگاهی دیگر ، نتایج مطالعات مختلف نشان داده است که دختران در مقایسه با پسران سطوح بالاتری از ترس از ارزیابی منفی گزارش کردند (ایندربیتزن ـ نولان و والترز، ۲۰۰۰؛ لاگرکا و لوپز، ۱۹۹۸؛ مالت و رودرگیوز ـ تام، ۱۹۹۹؛ پاکلک و ویدمار، ۲۰۰۰؛ پاکلک، ۲۰۰۴؛ پاکلک و ویدس، ۲۰۰۸).بنابراین معرفی دقیق مقیاسی که بتواند  اضطراب اجتماعی نوجوانان با توجه به ساختار عاملی و ویژگی های روانسنجی این مقیاس به طور دقیق دنبال  کند لازم وضروری است ..

 

اولین موردی که با اختلال هراس اجتماعی در متون گزارش شده است ؛ توصیفی می باشد که بقراط پزشک یونانی در قرن چهارم قبل از میلاد از یک فرد مبتلا به اضطراب اجتماعی کلاسیک ؛ارائه کرده است که دارای این ویژگیها میباشد.

(( … در همه جا دیده نمی شود ؛زندگی در تاریکی را دوست دارد ؛و نمی تواند روشنایی را تحمل کند یا در مکانهای روشن بنشیند ؛ کلاهی چشمانش را پوشانده است ؛ نه می بیند ونه دیده می شود. اواز ترس اینکه مبادا در حرکات وگفتارها مورد سوء استفاده قرار گیرد ؛ مورد تعرض قرار گیرد ؛ پذیرفته نشود یا مریض شود؛ با هر کسی معاشرت نمیکند؛ او فکر می کند هرکسی او را می بیند…))( بورتون[۱]؛ ۱۶۲۱ ؛ ص ۲۷۲ ؛به نقل از روزنهان[۲])و سلیگمن[۳]۱۹۹۵ )

(برای دریافت دانلود پروپوزال روانشناسی هنجاریابی مقیاس اضطراب به انتهای مطلب بروید.)

سایت دانشجو دارای بیش از ۷۰۰ نمونه پروپوزال در بیش از ۵۰ رشته دانشگاهی است. شما می توانید از طریق دسته بندی به آن ها دست پیدا کنید. و یا برای نمونه های مشابه به انتهای صفحه قسمت پست های مشابه بروید.

پروپوزال چیست؟

پروپوزال یا طرح تحقیق، مهم ترین و اصلی ترین بخش یک کار تحقیقی و پژوهشی است، طرح تحقیق (Proposal) اصل تحقیق نیست، بلکه طرح اولیه و طرح پیشنهادی تحقیق است، طرح تحقیق در واقع شبیه طرح اولیه و پیشنهادی یک ساختمان است که توسط ارشیتکت (پژوهشگر یا محقق) ارکان اصلی آن طراحی و محاسبه شده و به صورت نقشه و ماکت ساختمان در آمده است و چنانچه یک مهندس خبره ( استاد راهنما ) به آن نگاه کند، بتواند ساختمانی را ( پژوهشی را) که بر اساس این نقشه شکل می گیرد، از قبل برای خود تجسم کند. پژوهشگری که قصد تحقیق دارد، ابتدا باید برای پژوهش مورد نظر خود طرح تحقیق بنویسد. طرح تحقیق در واقع نقشه انجام تحقیق است و راهنمای محقق برای عملیاتی کردن و اجرای تحقیق است .

اجزاء تشکیل دهنده طرح تحقیق

تیترها و محتوایی که در این دانلود پروپوزال روانشناسی هنجاریابی مقیاس اضطراب  دیده می شود.

 1. عنوان تحقیق
 2. اصطلاحات و واژه ها
 3. شرح و بیان مسئله تحقیق ( طرح یک مشکل)
 4. اهمیت و ضرورت موضوع تحقیق
 5. پیشینه تحقیق
 6. اهداف تحقیق
 7. سوالات تحقیق
 8. فرضیه
 9. روش و مراحل تحقیق
 10. کاربرد نتایج تحقیق
 11. محدودیت های تحقیق

 

برای دانلود دانلود پروپوزال روانشناسی هنجاریابی مقیاس اضطراب بلافاصله پس از خرید روی دکمه قرمز زیر کلیک کنید.

5,000 تومان – خرید ودانلود
.

 

 

لیست فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید.
نام فایلاندازه فایل
108.doc170.88 KB


تهیه کننده :


امتیاز کلی
5 / 4.5

خیلی خوب!

کاملترین و جدیدترین فایل موجود در اینترنت