support@danesh-ju.com

منو

دانلود نمونه گزارش تخصصی مدیریت آموزشگاه چگونگی مقابله کردن با معضل تعطیلات زود هنگام در نیمه دوم اسفند(تعطیلات نوروزی )

دانلود بهترین نمونه ها | کانون تخصصی دانشجو

دانلود نمونه گزارش تخصصی مدیریت آموزشگاه چگونگی مقابله کردن با معضل تعطیلات زود هنگام در نیمه دوم اسفند(تعطیلات نوروزی )

   دسته بندی : گزارش تخصصی, گزارش تخصصی مدیر|   تاریخ انتشار : سه شنبه, ۷ شهریور, ۱۳۹۶


 دانلود نمونه گزارش تخصصی مدیریت آموزشگاه چگونگی مقابله کردن با معضل تعطیلات زود هنگام  در نیمه دوم اسفند(تعطیلات نوروزی ) در قالب ورد

 

در این فایل دانلود نمونه گزارش تخصصی مدیریت آموزشگاه تمامی نکات مربوط به گزارش تخصصی و بخشنامه آن رعایت شده است و به صورت کامل فایل ورد word و قابل ویرایش آن در اختیار شما مدیر قرار می دهیم.

پیشنمایش

بخشی از این فایل را در زیر می آوریم:

 

معمولا ترم دوم هر سال تحصیلی نسبت به ترم اول کوتاه تر وکم اثر تر است. و معمولا از ۲۰ اسفند تا ۲۰ فروردین فعالیت قابل ذکری انجام نمی شود وجالبتر اینکه با گذشت سالیان سال برنامه ای برای رهایی از این مشکل تهیه نشده است!

تصور عید برای دانش آموزان یعنی استراحت و تفریح اعم از پارک، سینما، تماشای تلویزیون و غیره. او که احساس می‌کند تمامی همکلاسی‌هایش هم اینک اوقات بسیار خوش و مفرحی را.جهت فرار از درس و آموزش در دوران تعطیلات بنای کج خلقی را با خانواده می‌گذارد و غافل از اینکه این وضعیت در بسیاری از خانواده‌ها تکرار می‌شود پس از سپری شدن تعطیلات رسمی و غیررسمی دانش آموز راهی مدرسه می‌شود.عادت به حل تمرین و حفظ نکات برای او سخت می شود به طوری که شاید سخت‌ترین زمان کلاسداری و تدریس را بتوان روزهای بعد از عید دانست. دبیر از یک طرف امتحانات را نزدیک می‌بیند و از یک طرف دانش آموزان بی‌انگیزه را می‌بیند.

پس از سپری شدن تعطیلات رسمی و غیررسمی دانش‌آموزان راهی مدرسه می‌شوند.باید بعد از تعطیلات رسمی و خودسرانه که مجموعا از بیست روز هم تجاوز می کند، باید به آنها حق بدهیم که چگونه باید بعد از ۱۵ روز استراحت صبح زود از رختخواب جدا شوند و خود را برای آموزش مهیا کنند؟ او که عادت کرده بود تا پاسی از شب بیدار بماند و تا پاسی از روز بخوابد و این برنامه دو هفته‌ برای او تکرار شده بود.

حالا پس از این همه دوری از درس و مشق و مدرسه عادت به حل تمرین و حفظ نکات برای او چه سخت شده است؟ گویی سوادش در سال قبل جا مانده است شاید هم حوصله‌اش را در سال جدید فراموش کرده است با خود بیاورد! بیچاره دبیر که علاوه بر درس جدید باید به او کمک کند تا درس‌های قبلی را هم به یاد بیاورد و در یک کلام این چند روز هر چقدر هم که خوش بگذرد بعد از تعطیلات به سختی می‌گذرد و شاید سخت‌ترین زمان کلاس‌داری و تدریس را بتوان روزهای بعد از عید دانست، دبیر از یکطرف امتحانات را نزدیک می‌بیند و از یکطرف دانش‌آموزان بی‌حال و بی‌انگیزه را می‌بیند.

تیترهایی که در این دانلود نمونه گزارش تخصصی مدیریت آموزشگاه وجود دارد شامل موارد زیر است:

 

·         چکیده

·         کلیدواژه

·         مقدمه

·         بیان مسأله

·         پیشینه تحقیق درباره تعطیلات نوروزی

·         الف) مبانی نظری

·         تعریف تبیین واژه‌های کلیدی درباره تعطیلات نوروزی

·         ب) پیشینه‌ی عملی

·         اهمیت وضرورت حل مشکل تعطیلات نوروزی

·         گردآوری اطلاعات

·         اقدامات راه حل‌های پیشنهادی

·         یافتن راه حل مناسب

·         اجرای راه حل‌های انتخاب شده

·         ارزیابی نتایج بدست آمده

·         بررسی میزان موفقیت

·         نتیجه‌گیری

 

دریافت دانلود نمونه گزارش تخصصی مدیریت آموزشگاه بلافاصله بعد از پرداخت مقدور می باشد. برای خرید و دانلود روی دکمه قرمز رنگ کلیک کنید.

 

2,000 تومان – خریدودانلود

 

لیست فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید.
نام فایلاندازه فایل
309.doc461.50 KB


تهیه کننده :


امتیاز کلی
5 / 4.5

خیلی خوب!

کاملترین و جدیدترین فایل موجود در اینترنت