support@danesh-ju.com

منو

دانلود اقدام پزوهی معلم پایه اول دبستان چگونه توانستم به بهبود بهبود مهارت اجتماعى مدیریت خشم در دانش آموزان پایه اول کمک کنم؟

دانلود بهترین نمونه ها | کانون تخصصی دانشجو

دانلود اقدام پزوهی معلم پایه اول دبستان چگونه توانستم به بهبود بهبود مهارت اجتماعى مدیریت خشم در دانش آموزان پایه اول کمک کنم؟

   دسته بندی : اقدام پژوهی, اقدام پژوهی آموزگار ابتدایی|   تاریخ انتشار : دوشنبه, ۱۲ تیر, ۱۳۹۶


دانلود اقدام پزوهی معلم پایه اول دبستان چگونه توانستم به بهبود بهبود مهارت اجتماعى  مدیریت خشم در دانش آموزان پایه اول کمک کنم؟بافرمت ورد وقابل ویرایش در۳۶صفحه

در این فایل  دانلود اقدام پزوهی معلم پایه اول دبستان  تمامی نکات مربوط به اقدام پژوهی ابتدایی و بخشنامه آن رعایت شده است و به صورت کامل فایل ورد word و قابل ویرایش آن در اختیار شما معلم ابتدایی قرار می دهیم.

قسمتی ازین مجموعه

گرد آوری شواهد یک

برای این کار ترجیح دادم نخست با خود دانش آموزان صحبت کنم تا نظر خود را بگویند از چهره دانش آموزان مشخص بود که در هر کدام خانواده مشکلی دارند   که تأثیر سوئی روی اخلاق دانش آموز گذاشته است ، به خاطر اینکه در خانه آرامش نداشته در دبستان مدام به دانش آموزان خشم می کردند . با توجه به اینکه خودم به تنهایی نمی توانستم مشکل دانش آموز را حل کنم و با مدیر و معاون هم در زنگ های صبحگاه و مراسم دیگر ارتباط داشتند . تصمیم گرفتم از همه کمک بگیرم .

در مرحله دوم با معاون صحبت هایی داشتم و سوال از خشم دانش آموزان کردم .معاون مربوطه اظهار داشتند که این دانش آموزان به بهانه های مختلف دوست دارند دانش آموزان دیگر را اذیت کرده و با خشم نظم کلاس را به هم بزنند از مدیر و معاون آموزشی دبستان سوالاتی در مورد وضعیت دانش آموزان شد که آنها هم از اخلاق و خشم نامبردگان راضی نبودند و می گفتند در مراسم صبحگاه یا مراسم مختلفی که برگزار می شود بی نظمی به وجود می آورند . از دانش آموزان دبستان در زنگ  تفریح سوالاتی در مورد دانش آموز شد عده ی زیادی شکایت داشتند ، و عده ی کمی تا حدودی راضی بودند . از مستخدم دبستان در مورد وضعیت دانش آموزان سوال کردم راضی نبود و می گفت حتی این دانش آموزان حاضر نیستند آشغال خود را در سطل بریزند و اگر تذکر داده شود عصبانی می شوند و خشم می کنند . در جلسه ی شورای معلمان مشکل دانش آموزان مطرح شد روی هم رفته معلمان راضی نبودند . . باز با خود دانش آموز ان مصاحبه کردم و  از آنها  سوالاتی پرسیدم از جمله : آیا از نظر اقتصادی وضع خوبی دارید ؟ رابطه پدر و مادرت با شما چگونه است ؟ ارتباط پدر و مادرت با هم چگونه است ؟ رفتارت با بقیه ی افراد خانواده چطور است ؟ آیا ورزش و تفریح را دوست داری ؟ آیا اوقات فراغت به تفریح و گردش می روید ؟ چند تا فرزند هستید ؟ سطح سواد پدر و مادرت چقدر است ؟ و ……

از تمام حرفهای دانش آموزان نتیجه گرفتم که از نظر اقتصادی وضع خوبی ندارند و پدر و مادرشان کم سواد هستند و پدرشان پرخاشگر است و با بقیه ی افراد خانواده هم بد اخلاقی می کند و رفتار او در فرزندشان تأثیر گذاشته و کاری به تفریح و گردش و ورزش ندارند و از نظر اخلاقی به ترتیب فرزندان توجهی نداشته و از لحاظ امنیتی این دانش آموز در خانه احساس آرامش خوبی ندارند . با توجه به این مشکل با همکاری بقیه ی همکاران و با کمک گرفتن از مشاور اداره ، خانواده دانش آموز ، مطالعه ی کتاب های گوناگون و کتاب های پیوند و …. تصمیم به حل مشکل گرفتم

تیترهایی که در این دانلود اقدام پزوهی معلم پایه اول دبستان  وجود دارد شامل موارد زیر است:

 • موضوع درمورد  مدیریت خشم
 • چکیده درمورد مدیریت خشم
 • مقدمه درمورد مدیریت خشم
 • بیان مسئله درمورد مدیریت خشم
 • توصیف وضعیت موجود
 • گردآوری اطلاعات (شواهد ۱) درمورد مدیریت خشم
 • تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها درمورد مدیریت خشم
 • انتخاب راه جدید موقتی درمورد مدیریت خشم
 • اجرای طرح جدید و نظارت بر آن درمورد مدیریت خشم
 • گردآوری اطلاعات (شواهد ۲) درمورد مدیریت خشم
 • ارزشیابی تاثیر اقدام جدید و تعیین اعتبار آن درمورد مدیریت خشم
 • تجدید نظر و دادن گزارش نهایی یا اطلاع رسانی درمورد مدیریت خشم
 • نتیجه گیری درمورد مدیریت خشم
 • پیشنهادات
 • منابع و ماخذ

 

دریافت دانلود اقدام پزوهی معلم پایه اول دبستان  بلافاصله بعد از پرداخت مقدور می باشد. برای خرید و دانلود روی دکمه قرمز رنگ کلیک کنید

3,000 تومان – خرید ودانلود
.

لیست فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید.
نام فایلاندازه فایل
1 (231).doc2.43 MB


تهیه کننده :


امتیاز کلی
5 / 4.5

خیلی خوب!

کاملترین و جدیدترین فایل موجود در اینترنتپست های مشابه


۱۶ تیر, ۱۳۹۶

نمونه اقدام پژوهی آموزگارپایه چهارم ابتدایی چگونه توانستم مهارت سخن گفتن را در دانش آموزم ریحانه تیموری تقویت کنم؟

ادامه مطلب
۱۶ تیر, ۱۳۹۶

نمونه اقدام پژوهی آموزگارپایه اول ابتدایی چگونه توانستم مهارت خواندن را در دانش آموز کلاس اول وانیا بالا ببرم؟

ادامه مطلب
۱۶ تیر, ۱۳۹۶

نمونه اقدام پژوهی آموزگارسوم ابتدایی چگونه توانستم مشکلات ضعف در املا نویسی دانش آموز پایه دوم ( عرفان ) را با روش های نوین آموزشی برطرف نمایم؟

ادامه مطلب
۱۶ تیر, ۱۳۹۶

اقدام پژوهی دبیرزبان انگلیسی ابتدایی چگونه توانستم مشکلات خاص دانش آموز دو زبانه ام مهسا را با روابط اجتماعی ضعیف برطرف نمایم؟

ادامه مطلب
۱۶ تیر, ۱۳۹۶

اقدام پژوهی آموزگاردوره سوم دبستان چگونه توانستم مشکلات اخلاقی (پرخاشگری) مهدی اسد نژاد را بهبود بخشم؟

ادامه مطلب
۱۶ تیر, ۱۳۹۶

دانلود اقدام پژوهی آموزگارمقطع دوم دبستان چگونه توانستم مشکلات املا نویسی دانش آموز م علی را با روش های نوین آموزشی برطرف نمایم؟

ادامه مطلب
۱۶ تیر, ۱۳۹۶

اقدام پژوهی آموزگارمقطع سوم دبستان چگونه توانستم مشکلات اخلاقی (پرخاشگری) علیرضا را بهبود بخشم؟

ادامه مطلب
۱۶ تیر, ۱۳۹۶

نمونه اقدام پژوهی آموزگاردوم دبستان چگونه توانستم مشکل ناسازگاری دانش آموزم آیه را در پایه دوم ابتدایی کاهش دهم؟

ادامه مطلب
۱۶ تیر, ۱۳۹۶

اقدام پژوهی آموزگارمقطع ابتدایی چگونه توانستم مشکل ناخن جویدن را در دانش آموزم علی از بین ببرم؟

ادامه مطلب
۱۶ تیر, ۱۳۹۶

دانلود اقدام پژوهی آموزگارپایه دبستان چگونه توانستم مشکل لوس بودن فرشته را برطرف کنم ؟

ادامه مطلب
امتیاز دهید: