support@danesh-ju.com

منو

تجربیات برتر سنجش و ارزشیابی انباردار چگونه توانستم مراقبت از ابزار آلات و سایت و اموال… را در هنر جویان نهادینه سازم ؟

دانلود بهترین نمونه ها | کانون تخصصی دانشجو

تجربیات برتر سنجش و ارزشیابی انباردار چگونه توانستم مراقبت از ابزار آلات و سایت و اموال… را در هنر جویان نهادینه سازم ؟

   دسته بندی : ابتکارات و پیشنهادات و تجربیات برتر حرفه ای, ابتکارات و تجربیات انباردار|   تاریخ انتشار : جمعه, ۵ آذر, ۱۳۹۵


عنوان طرح /ابتکار: تجربیات برتر سنجش و ارزشیابی انباردار چگونه توانستم مراقبت از ابزار آلات و سایت و اموال… را در هنر جویان نهادینه سازم ؟

این تحقیق و مقاله مربوط به تجربیات برتر سنجش و ارزشیابی انباردار چگونه توانستم مراقبت از ابزار آلات و سایت و اموال… را در هنر جویان نهادینه سازم ؟  می باشد که به صورت کامل با فرمت ورد و قابل ویرایش در اختیار شما دبیران – آموزگاران و دبیران گرامی قرار می گیرد.

مشخصات طرح تجربیات انباردار

مدرسه /اداره : آموزشگاه

 

دوره تحصیلی :   ابتدایی       متوسطه اول (راهنمایی)      متوسطه دوم (دبیرستان)       هنرستان

 

پست سازمانی : انبار دار               سابقه خدمت  :    سال

محور شرکت

ب۱: ابتکارات فردی سنجش و ارزشیابی              ب۲: ابتکارات و پیشنهادات حرفه ای

 

(برای خرید و دانلود تجربیات برتر سنجش و ارزشیابی انباردار چگونه توانستم مراقبت از ابزار آلات و سایت و اموال… را در هنر جویان نهادینه سازم ؟  به انتهای مطلب بروید.)

 

برای اطمینان شما عزیزان قسمتی از این نمونه  تجربیات برتر سنجش و ارزشیابی انباردار چگونه توانستم مراقبت از ابزار آلات و سایت و اموال… را در هنر جویان نهادینه سازم ؟ به صورت رایگان به شما فرهنگیان عزیز نمایش داده می شود:

مقدمه

یکی از اصول مدیریت آموزشگاهی ، رفتارهای مثبت مدیر در آموزشگاه می باشد. از آنجا که هر کلام ورفتار و برخورد مدیر دارای بار مثبت ومنفی می باشد و محیط آموزشی متاثر ار روابط سالم مدیر با مجموعه آموزشی واداری می باشد لذا رفتار مثبت مدیر دارای انرژی زیاد بوده و عامل فعالیتهای خوشایند می باشد. لذا هرگونه فعالیتهای مدیر در اموزشگاه به هنگام رفتارهای مثبت باعث شادمانی و ارتباط عاطفی مدیر با کارکنان و هنر جویان میگردد. مطمئنا مدیر نیز یک انسان بوده که عوامل مختلفی بر خلق وخوی او تاثیر میگذار ولی تسلط مدیر بر اعصاب خود وکنترل رفتارهای بوجود آممده باعث رفتارهای مثبت دیگران میگردد. هنر جویان وکارکنان با تفاوتهای فردی و روحی در مواجه با مدیر که یک الگوی رفتاری کامل می باشد به یک رفتار یکسان می رسند. تنش ها و کینه ها و دلواپسی ها عامل افت شخصیتی شده و مانع رفتارهای عاطفی سالم می گردند.

میتوان رفتارهای مثبت خوب را با عینک خوشیبنی در محیط آموزشگاه حاکم گرداند و رکن و عامل اصلی این رفتارها مدیر آموزشگاه می باشد.

افراد با شیوه های رفتاری متفاوت مانند دمدمی مزاج و بلغمی مزاج و نمونه های دیگر که برخواسته از جهان بینی و تفکر آنان ونوع تربیت روحی آنان میباشد در جامعه وجود دارند وهریک دارای نقش خاص وعام در محیط زندگی خود می باشند وهیچ شکی در ان نمی باشد ولی تهذیب نفس و کنترل و هدایت غرایز خود میتواند تاثیر روحی ومثبتی بر افراد داشته باشد و مدیر آموزشگاه نیزباید هوشیارانه به این امر توجه داشته باشد. همه نگاههای عوامل انسانی آموزشگاه مانند اولیا و هنر جویان و هنر آموزان و کادر اداری به شیوه رفتاری و اخلاقی مدیر می باشد.

مدیر آموزشگاه با استفاده از تخصص ودانش مدیریت و تحربیات کاری در محیط مدرسه باید اصل قاطعیت را در نظر داشته و به ان عمل نماید. در همه زمینه ها حرف اخر را مدیر اموزشگاه یزند و این حرکت با قاطعیت همراه خواهد . تهنر آموز استفاده از قاطعیت به توانمندی و مهارتهای مدیر اموزشگاه برمی گردد. در مسایل انضباطی هنر جویان و همکاران ،این قاطعیت مدیر می باشد که فضای مناسب برای رعایت مقررات ونظم را بوجود می اورد . البته این اصل منافاتی با روابط انسانی نخواهد داشت زیرا حتی در روابط انسانی نیز حریم ومحدوه خاص وجود دارد. که افراد رعایت می کنند.اصل فاطعیت در حقیقت مرحله اجرایی فعالیتای میر آموزشگاه خواهذ بود.پذیرفتن شخصیت مدیر باعث تاثیر بیشتر رفتارهای وی واصل قاطعیت در بین همکاران و هنر جویان میگردد. در مسایل اموزشی وپرورشی نیزنوع رفتار مدیر باید مصصم بودن و مقیذ بودن را برساند. اگر رفتارهای مدیریتی در شخص درونی شود بازتاب آن پذیرفتن شخصیت مدیر و محکمی تصمیم گیری های وی خواهد بود.

یکی از مسائلی که بنده به عنوان…. با آن در ….مواجه بودم بی توجهی هنر آموزان به … در مراقبت و نگهداری از آنان بود. با توجه به کمبود وسایل سایت و امکانات و اموال بنده به عنوان … تصمیم گرفتم …. را به مراقبت از وسایل و اموال ترغیب نمایم.

تجهیز نبودن کارگاه های هنرستان ها و فراز و فرودهای ناشی از تغییرات فناوری و پیچیدگی در محل کار، هنوز در کیفیت ارایه آموزش های این مراکز سایه افکنده است تا شماری از فارغ التحصیلان همچنان برای ورود به بازار کار با مشکل روبرو شوند..

با توجه به کمبود امکانات در هنرستان اینجانب محمد علی خسروی تصیمیم گرفتم با رویکرد انضباطی در هنر جویان آنها را به نگهداری از وسایل کارگاه و سایت کامپیوتر علاقه مند نمایم.

بیان مسئله

توسعه کمی هنرستان‌ها یکی از رویکردهای دولت دهم است، افزایش ورودی هنرستان‌ها به‌شدت دنبال شد بدون اینکه به امکانات و تجهیزات مورد نیاز هنرجویان توجه شود.

اکنون که کمبود امکانات و تجهیزات در هنرستان‌ها حاد شده، دست‌اندرکاران در آخرین روزهای مسئولیت‌شان ابراز نگرانی می‌کنند. به گفته مسئولان وزارت آموزش و پرورش حدود ۵۰درصد دانش‌آموزان وارد هنرستان‌ها شده‌اند ولی هنرستان‌ها قابلیت پرورش آنها را ندارند و هنرجویان با کمبودهایی دست به گریبان هستند که موجب اخلال در امر آموزش، ‌به‌ویژه در رشته‌هایی است که نیاز به کارگاه و امکانات و تجهیزاتی دارد که بدون توجه به آنها هنرستان‌ها پذیرش شده‌اند.

اولویت مجموعه آموزش و پرورش در توسعه هنرستان‌ها مانند آموزش عالی، توسعه کمی است و کیفیت موضوعی است که در اولویت بعدی قرار می‌گیرد. همانطور که اولویت اول در حوزه آموزش عالی افزایش ظرفیت دانشگاه‌ها بدون توجه به کیفیت است. درطول ۳۲سال گذشته تلاش آموزش و پرورش توسعه هنرستان‌ها بوده است و در ۳سال گذشته توسعه هنرستان‌ها به ۴۵درصد رسید.

سیاستگذاری این است که درآینده توسعه هنرستان‌ها به ۷۰درصد برسد. تاکنون تمام تلاش مسئولان این بود که به هرترتیبی که شده آمار هنرجویان هنرستان‌ها را افزایش بدهند، به همین دلیل توسعه رشته‌های هنرستانی و کاردانش در دستور کار قرار گرفت و رشته‌های جدید وارد هنرستان‌ها شدند، درحالی‌که امکانات و تجهیزات هنرستان‌ها در مقایسه با تعداد ورودی‌ها بسیار ناچیز است و فقط افزایش آمار هنرستانی‌ها هدف بود. در واقع استانداردها در توسعه هنرستان‌ها جایگاهی ندارد.

مسئولان آموزش و پرورش که قبلا نبود امکانات و تجهیزات را در هنرستان‌ها انکار می‌کردند و سعی داشتند تا تعداد هنرجویان در رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش را بالا ببرند اکنون یکباره از کمبود تجهیزات و امکانات سخن می‌گویند و به‌گونه‌ای از آن ابراز نگرانی می‌کنند که گویی هیچ نقشی در توسعه کمی هنرستان‌ها و تشویق دانش‌آموزان به انتخاب رشته‌های هنرستانی نداشته‌اند.

اکنون بیشترین نگرانی برای سال تحصیلی جدید کمبود تجهیزات است. هدفگذاری جذب دانش‌آموزان در هنرستان‌ها برای مهرماه پیش رو جذب ۵۰درصد از دانش‌آموزان پایه دوم هنر آموزستان است. با برنامه‌های تدوین شده نه‌تنها این رقم دست یافتنی است، بلکه جذب در هنرستان‌ها از مرز ۵۰درصد هم خواهد گذشت.

در مصوبات دولت حدود ۳۴میلیارد تومان برای تجهیز هنرستان‌ها اعتبار پیش‌بینی شده است که اگر دولت و مجلس صددرصد این رقم را به آموزش و پرورش تخصیص دهند، می‌تواند گام‌های اولیه برای تحقق بخشی از برنامه‌های توسعه فنی حرفه‌ای و تجهیز هنرستان‌های کشور باشد.

 

 برای خرید و دانلود فایل  تجربیات برتر سنجش و ارزشیابی انباردار چگونه توانستم مراقبت از ابزار آلات و سایت و اموال… را در هنر جویان نهادینه سازم ؟ روی دکمه قرمز رنگ زیر کلیک کنید.

 

5,000 تومان – خرید و دانلود

لیست فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید.
نام فایلاندازه فایل
file-129.doc448.50 KB


تهیه کننده :


امتیاز کلی
5 / 4.5

خیلی خوب!

کاملترین و جدیدترین فایل موجود در اینترنت