support@danesh-ju.com

منو

برنامه هفتگی مدارس ابتدایی سال تحصیلی ۱۴۰۱-۴۰۲

دانلود بهترین نمونه ها | کانون تخصصی دانشجو

برنامه هفتگی مدارس ابتدایی سال تحصیلی ۱۴۰۱-۴۰۲

   دسته بندی : برنامه سالانه مدیر, برنامه سالانه و تقویم اجرایی|   تاریخ انتشار : پنج شنبه, ۱۶ خرداد, ۱۳۹۸


برنامه هفتگی ابتدایی

نکته ای پیرامون برنامه هفتگی ابتدایی

برنامه هفتگی ابتدایی سال تحصیلی جدید آخرین ویرایش برای مدارس ابتدایی (پایه اول تا ششم ابتدایی)بانک فایل پژوهشی معلمان - جامع ترین مرجع فروش فایل های پژوهشی ویژه معلمان

برنامه هفتگی ابتدایی  به صورت فایل ورد و قابل ویرایش تهیه و تنظیم گردیده است و شامل موارد زیر است:

 • برنامه هفتگی کلاس اول دبستان
 • برنامه هفتگی کلاس دوم دبستان
 • برنامه هفتگی کلاس سوم دبستان
 • برنامه هفتگی کلاس چهارم دبستان
 • برنامه هفتگی کلاس پنجم دبستان
 • برنامه هفتگی کلاس ششم دبستان

این برنامه هفتگی ابتدایی در قالب پنج زنگ و ۵ روز هفته (شنبه تا چهارشنبه) چیده شده است.

نکته ای پیرامون برنامه هفتگی ابتدایی اول تا ششم

برنامه هفتگی ابتدایی که در بانک فایل پژوهشی معلمان در دسترس می باشد ، از نظر کارشناسان ما بسیار کامل و دقیق است و در سال تحصیلی اخیر مشکل شما عزیزان را برطرف می نماید.این برنامه با تجربیات شخصی مدیران سایت نگارش شده است.و در حد بضاعت از منابع در دسترس نیز در این زمینه بهره گرفته شده است.

بانک فایل پژوهشی معلمان با ارائه جدید ترین و جذاب ترین و در عین حال ( تقریبا ) پایین ترین قیمت در رابطه با برنامه سالانه و تقویم اجرایی کلیه پست های سازمانی پیشرو در امر آموزش و تدریس می باشد. عزیزان گرامی می توانند با مراجعه به بانک فایل پژوهشی معلمان برنامه سالانه و تقویم اجرایی مورد نیاز خود را طبق آخرین ویرایش و بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از آموزش و پرورش دانلود نمایند. لازم به ذکر است کلیه برنامه ها و تقویم های آموزشی و اجرایی توسط در مدارس بانک فایل پژوهشی معلمان طراحی و تدوین گردیده است و جمعی از تیم با تجربه در ارائه این برنامه ها ساعت ها و روزها وقت گذاشته اند. شما فرهنگیان عزیز همچنین می توانید علاوه بر برنامه سالانه و تقویم اجرایی بر اساس آخرین ویرایش از سایر محصولات این بانک پژوهشی استفاده نمایید.

برنامه هفتگی ابتدایی را با خیال راحت خرید کنید

یک بار دیگر سایت علمی و آموزشی ما فایل جدید و کاملی را جهت استفاده و بهره مندی شما عزیزان تحت عنوان برنامه هفتگی ابتدایی  قرار داد. برنامه هفتگی ابتدایی نمونه کاملی از فایل حاضر است که توسط گروه تحقیقاتی هلدینگ معلم بلاگ جهت استفاده شما عزیزان قرار گرفته است. گروه تخصصی سایت و هلدینگ معلم بلاگ ( بانک فایل پژوهشی معلمان ) از هیچ تلاشی در راستای نگارش فایل برنامه هفتگی ابتدایی فروگزاری ننموده است و محتویات فایل برنامه هفتگی ابتدایی را به همه شکل تایید می کند. سایت ما بروز رسانی شدن و ویرایش مجدد فایل برنامه هفتگی ابتدایی را تایید می کند.

در فایل حاضر شما قادر خواهید بود برنامه هفتگی ابتدایی را به طور کامل و دقیق دریافت کنید و نیاز خود را در این زمینه مرتفع سازید.

این فایل برنامه هفتگی ابتدایی یکی از کامل ترین نمونه فایل های برنامه هفتگی ابتدایی در فضای مجازی می باشد و همچنین از اکثر نمونه های موجود ارزانتر است.

برنامه سالانه معاون آموزشی

برای دانلود برنامه هفتگی ابتدایی با خیال راحت و با ضمانت بازگشت وجه از سایت ما خرید نمایید. کارشناسان ما در هر لحظه از شبانه روز جوابگوی شما هستند. شماره تماس (۰۹۱۸۷۵۱۸۱۰۵ : صالح | مدیر سایت )

برنامه هفتگی ابتدایی برای مدارس

یک فایل که از آن به برنامه هفتگی ابتدایی نام برده می شود باید چهارچوب کلی خاصی را رعایت کند در عین اینکه نیاز نیست از همان زاویه ای نگارش شود که دیگران نوشته اند . در کل برنامه هفتگی ابتدایی چند آیتم کلیدی را باید در ساختار خود داشته  باشد که عبارتند از : انضباط و کنترل ، داشتن خلاقیت ، دقت در نگارش  ، داشتن تمرکز، بی طرفی  که هر کدام از این پارامترها اگر بدرستی رعایت شوند بدون شک می توانند منشاء اثر باشند و در نهایت باعث بهبود شاخص های کیفی و کمی شوند.

برنامه هفتگی مدارس ابتدایی

در برنامه هایی مثل برنامه هفتگی ابتدایی رعایت این موارد الزامی است :

 • تاکید بر اجرای درست برنامه و این که مستندات اجرای برنامه  توسط مجری برنامه  در سیستم نگهداری شود.
 • تاکید بر این که برنامه های تدوین شده مثل برنامه هفتگی ابتدایی باید ابتدا در شورای مدرسه تصویب و سپس اجرا شود.
 • توصیه شد برنامه هایی در زمینه برنامه هفتگی ابتدایی تدوین شود که قابلیت اجرا شدن در مدرسه  را داشته باشد.
 • توجیه دانش آموزان و اولیاء در این خصوص
 • نظارت مستمر بر رفتار دانش آموزان جهت رسیدن به اهداف مورد نظر تا آموختن مهارت لازم
 • اهتمام در آموزش مهارتهایی که در برنامه پیش بینی شده است.
 • نظارت مستمر بر اجرای برنامه
 • پاسخگویی دقیق به سوالات اجرای این برنامه توسط اعضاء محترم کمیته

برنامه هفتگی مدارس ابتدایی

برنامه هفتگی ابتدایی | تهیه شده توسط هلدینگ معلم بلاگ

دوره ی مدرسه از دوره های مهم ، حساس و موثر در زندگی فردی و اجتماعی آدمی است . دوره ای است که به سبب وضع زیستی ،اجتماعی و روانی دانش آموزان آن با سایر دورهای تحصیلی مشترکات و ممیزاتی دارد و دارای طیف وسیعی است که دوران کودکی و نوجوانی را در بر می گیرد و در انتهای طیف به دنیای جوانی می رسد.با توجه به آنچه بیان گردید سایت ما سعی داشته است با ارائه خدمات نوین در تدوین فایل برنامه هفتگی ابتدایی سهم خود را در بحث آموزش و پرورش در کشور ایفا نماید. شما دوستان محترم می توانید فایل برنامه هفتگی ابتدایی را از این بخش خریداری نمایید.

بانک فایل پژوهشی معلمان این برنامه را به عنوان هدیه شروع سال تحصیلی جدید به مدیران و آموزگاران مقطع ابتدایی تقدیم میکند.

بانک فایل پژوهشی معلمان با ارائه جدید ترین و جذاب ترین و در عین حال پایین ترین قیمت در رابطه با برنامه سالانه و تقویم اجرایی کلیه پست های سازمانی پیشرو در امر آموزش و تدریس می باشد. عزیزان کرامی می توانند با مراجعه به بانک فایل پژوهشی معلمان برنامه سالانه و تقویم اجرایی مورد نیاز خود را طبق آخرین ویرایش و بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از آموزش و پرورش دانلود نمایند. لازم به ذکر است کلیه برنامه ها و تقویم های آموزشی و اجرایی توسط بانک فایل پژوهشی معلمان طراحی و تدوین گردیده است و جمعی از تیم تخصصی فرهنگیان در ارائه این برنامه ها ساعت ها و روزها وقت گذاشته اند. شما فرهنگیان عزیز همچنین می توانید علاوه بر برنامه سالانه و تقویم اجرایی بر اساس طرح تدبیر و طرح تعالی از سایر محصولات این بانک پژوهشی استفاده نمایید.به جرئت می توان گفت این مدل برنامه هفتگی بهترین و دقیقترین برنامه قابل تدوین و برنامه ریزی است.

برای دانلود نمونه طرح برنامه هفتگی ابتدایی سال تحصیلی جدید آخرین ویرایش از اینجا اقدام بفرمایید.

5,000 تومان – خرید و دانلود

لیست فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید.
نام فایلاندازه فایل
barname haftegi ebtedaiee.doc4.06 MB


تهیه کننده :


امتیاز کلی
5 / 4.3

خیلی خوب!

فایلی فوق العاده دقیقپست های مشابه


امتیاز دهید: