support@danesh-ju.com

منو

اقدام پژوهی آموزگارپایه سوم ابتدایی چگونه توانستم مشکل بدخطی و فاصله زیاد بین کلمه را در دانش آموزم مهدی ایمانی بهبود ببخشم؟

دانلود بهترین نمونه ها | کانون تخصصی دانشجو

اقدام پژوهی آموزگارپایه سوم ابتدایی چگونه توانستم مشکل بدخطی و فاصله زیاد بین کلمه را در دانش آموزم مهدی ایمانی بهبود ببخشم؟

   دسته بندی : اقدام پژوهی, اقدام پژوهی آموزگار ابتدایی|   تاریخ انتشار : جمعه, ۱۶ تیر, ۱۳۹۶


اقدام پژوهی آموزگارپایه سوم ابتدایی چگونه توانستم مشکل بدخطی و فاصله زیاد بین کلمه را  در دانش آموزم  مهدی ایمانی  بهبود ببخشم؟بافرمت ورد وقابل ویرایش در۲۹صفحه

در این فایل  اقدام پژوهی آموزگارپایه سوم ابتدایی تمامی نکات مربوط به اقدام پژوهی ابتدایی و بخشنامه آن رعایت شده است و به صورت کامل فایل ورد word و قابل ویرایش آن در اختیار شما معلم ابتدایی قرار می دهیم.

قسمتی ازین مجموعه

گرد آوری شواهد۱:

دانش آموزبه نام آرمیتا ازابتدای سال گاهی به بهانه های مختلف از ماندن در کلاس سربازمی زد وازاویل آبان ماه این بهانه ها بیشترشد،به خصوص اینکه به مادرش بسیار وابسته بود . رفتن به مدرسه به صورت کابوسی برای او واهل خانواده بود ودرصورت رفتن هم ،کلاس رارهاکرده وبه خانه بر می گشت. او در سر کلاس به درس گوش نمی داد و علاقه ای به درس و مدرسه از خود نشان نمی داد. همیشه موقع درس خواندن حواسش پرت بود و با اطرافیانش صحبت می کرد.من وخانواده او وهمه ی عوامل مدرسه درپی راهکاری بودیم که این مشکل حل شود.

با توجه به اطلاعات جمع آوری شده از کتاب ،مجله ،سایت های اینترنتی و …برای گرد آوری شواهد لازم جهت تشخیص مسئله اقدامات زیر را انجام دادم :

۱-مشاهده رفتار دانش آموز در کلاس

در تاریخ ۰۴/۰۸/۹۵در مشاهده رفتار آرمیتا در کلاس متوجه شدم او دانش آموز بسیار آرام و کم حرفی است.بسیار به ندرت در کلاس با من و سایر هم کلاسی هایش صحبت می کند.بیشتر اوقات در کلاس سرش را پایین انداخته و در بحث های گروهی و کلاسی و پرسش و پاسخ در کلاس هیچ زمانی داوطلب نیست و در بعضی اوقات هم در حال گریه کردن است. همیشه با مادرش به مدرسه می آید و در هنگام آمدن به کلاس و رفتن مادرش همیشه نگران است.

۲-مصاحبه با مدیر و سایر همکاران مدرسه

در تاریخ ۰۷/۰۸/۹۵در صحبتی که با مدیر مدرسه راجع به آرمیتا داشتم،ایشان نیز به این موضوع اشاره کردند که آرمیتا نمی تواند با سایر دانش آموزان ارتباط موثر و خوبی داشته باشد.بیشتر اوقات زنگ تفریح در حیاط فقط با یکی از هم کلاسی هایش دیده می شود.زمانی که با او کاری دارم واز او می خواهم به دفتر مدرسه مراجعه کند،پشت در دفتر ایستاده و جرات وارد شدن به داخل را ندارد.در صحبتی که با چند همکار دیگر داشتم آنها نیز اشاره کردند آرمیتا بسیار آرام و ساکت است .و همیشه به مادرش وابسته است.

۳-مصاحبه با مادر آرمیتا

در تماس تلفنی در مورخه ۱۳/۰۸/۹۵ از مادر آرمیتا خواستم به مدرسه مراجعه کند تا با وی صحبتی داشته باشم.بعد از مطرح کردن مشکل آرمیتا در کلاس و مدرسه از مادرش خواستم تا کمی راجع به رفتار آرمیتا در منزل و نحوه برقراری ارتباط او با سایر اعضای خانواده و فامیل صحبت کند.

طبق گفته های مادرش  آنها در خانه مشکل خانوادگی دارند و بین پدر و مادرش اختلاف  وجود داشت ولی با این وجود آرمیتا در منزل نیز دختری بسیار آرام بوده ،خیلی کم با پدر و مادرش صحبت می کند و مسائل و مشکلاتش را به ندرت در منزل مطرح می کند.در مهمانی های خانوادگی اغلب شرکت نکرده و یا در صورت شرکت بسیار آرام و ساکت نشسته و با کسی صحبت نمی کند.در هنگام حضور مهمان در منزل نیز بیشتر وقت را در اتاق خود گذرانده و از حضور در جمع مهمان ها خودداری می کند. البته قابل ذکر است که مادر آرمیتا این نکته را به عنوان حسن رفتار آرمیتا و نشان دهنده حجب و حیای وی مطرح کرد و از این مسئله بسیار خوشحال بود.مادر آرمیتا به این نکته نیز اشاره کرد که خودش بسیار کم و مختصر صحبت می کند و اهل زیاده گویی و توضیح بیش از حد نیست و پدر آرمیتا برای امرار معاش خانواده بیشتر وقت خود را در خارج از منزل سپری کرده و در ساعات فراغت از کار بیشتر استراحت کرده و بسیار کم با فرزندانش صحبت کرده و با آنها ارتباط برقرار می کند.

تیترهایی که در این اقدام پژوهی آموزگارپایه سوم ابتدایی وجود دارد شامل موارد زیر است:

 • موضوع درمورد  بدخطی
 • چکیده درمورد بدخطی
 • مقدمه درمورد بدخطی
 • بیان مسئله درمورد بدخطی
 • توصیف وضعیت موجود
 • گردآوری اطلاعات (شواهد ۱) درمورد بدخطی
 • تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها درمورد بدخطی
 • انتخاب راه جدید موقتی درمورد بدخطی
 • اجرای طرح جدید و نظارت بر آن درمورد بدخطی
 • گردآوری اطلاعات (شواهد ۲) درمورد بدخطی
 • ارزشیابی تاثیر اقدام جدید و تعیین اعتبار آن درمورد بدخطی
 • تجدید نظر و دادن گزارش نهایی یا اطلاع رسانی درمورد بدخطی
 • نتیجه گیری درمورد بدخطی
 • پیشنهادات
 • منابع و ماخذ

 

دریافت اقدام پژوهی آموزگارپایه سوم ابتدایی بلافاصله بعد از پرداخت مقدور می باشد. برای خرید و دانلود روی دکمه قرمز رنگ کلیک کنید

3,000 تومان – خرید ودانلود
.

 

لیست فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید.
نام فایلاندازه فایل
1 (312).doc3.26 MB


تهیه کننده :


امتیاز کلی
5 / 4.5

خیلی خوب!

کاملترین و جدیدترین فایل موجود در اینترنت