support@danesh-ju.com

منو

دانلود پروژه گزارش کارآموزی رشته مدیریت روزنامه نگاری و چاپ

دانلود بهترین نمونه ها | کانون تخصصی دانشجو

دانلود پروژه گزارش کارآموزی رشته مدیریت روزنامه نگاری و چاپ

   دسته بندی : گزارش کارآموزی, گزارش کارآموزی رشته مدیریت|   تاریخ انتشار : یکشنبه, ۱۹ دی, ۱۳۹۵


 دانلود پروژه گزارش کارآموزی رشته مدیریت روزنامه نگاری و چاپ در ۹۳ صفحه در قالب ورد (word) و قابل ویرایش به صورت کامل

این فایل دانلود پروژه گزارش کارآموزی رشته مدیریت روزنامه نگاری و چاپ توسط تیم سایت دانشجو تهیه شده است و کاملترین نمونه موجود در اینترنت می باشد. این گزارش کارورزی آماده خرید و دانلود برای شما عزیزان می باشد.

 

قسمتی از این فایل دانلود پروژه گزارش کارآموزی رشته مدیریت روزنامه نگاری و چاپ:

 

روزنامه و (چاپ لترپرس(چاپ حروفی))

وضعیت روزنامه در سال ۷۰ از نظر چاپ و پیش از چاپ، زمین و ساختمان سازمان و سیستم مالی و اداری پرسنل، تیراژ تعداد صفحات، کیفیت چاپ.
امکانات پیش از چاپ روزنامه در سال ۷۰ امکانات حروفچینی و صفحه‌بندی سرب بوده است و امکانات چاپ، محدود به یک دستگاه چاپ رول‌لترپرس ۸ صفحه سیاه و سفید. روشن است با حروفچینی و صفحه‌بندی سرب و چاپ لترپرس کیفیت چاپ چه بوده است. در سال ۸۴ از نظر چاپ، روزنامه دارای دستگاه چاپی است که ۸ صفحه روزنامه چهار رنگ رو و چهار رنگ زیر و هر ساعت ۳۰ هزار تیراژ و با کیفیت بسیار بالا چاپ می‌کند. تا پایان سال ۸۳، چهار رنگ رو و سه رنگ زیر داشتیم و با گذشت ده سال از عمر دستگاه، افت کیفیت وجود داشت که در اوایل سال ۸۳ در قالب یک قرارداد، یک یونیت به سیستم اضافه شد و سیستم قبلی هم (اور) شد که تا ده سال آینده مشکلی برای چاپ نخواهیم داشت و سیستم پیش از چاپ روزنامه یکی از کارآمدترین سیستم‌های پیش از چاپ در روزنامه‌هاست که مجموعه امکانات دستیابی به اخبار و اطلاعات و انتقال با سرعت بالا را میسر کرده است.

تیراژ روزنامه در تاریخ ۱۰/۷/۷۰ بین ۱۵ تا ۱۷ هزار در نوسان بوده است. صفحات به تعداد ۸ صفحه سیاه و سفید چاپ می شده است.

صنعت چاپ مهمترین فاکتور در به وجود آمدن روزنامه و روزنامه نویسی است. این صنعت بسیار دیر به ایران رسید. گرچه از قبل ایرانیان از وجود آن اطلاع داشتند. دستگاه چاپ حروفی اول بار به همت عباس میرزا نائب السطنه در عهد سلطنت فتحعلی شاه قاجار به ایران آمد.

در زمان های قدیم روزنامه به معنی دفتریادداشت و گزارشهای روزانه به کار می رفت. “کاغذ اخبار ” نامی بود که برای روزنامه به معنی معمول و رایج کنونی بکار برده شد

بود newspaper این کلمه ترجمه اولین روزنامه ابتدا در تهران توسط دولت و برای استفاده دربار منتشر شد.

قدیمی ترین سندی که در مورد روزنامه های فارسی در دست است، تاریخ ۱۲۵۲

هجری (۱۸۳۶م.) را دارد. روزنامه دیگری که توسط میرزا صالح شیرازی منتشر می شد به تاریخ ۱۲۵۳ ه.ق (اول ماه مه ۱۸۳۷) بود. این رونامه بدون نام و نشان بود و پس از چندی موقوف شد. در سال سوم سلطنت ناصرالدین شاه به دستور میرزا تقی خان امیرکبیر و تحت نظر او روزنامه ای به نام “روزنامه وقایع اتفاقیه” در تهران دایر گردید. این روزنامه هفته ای یک بار و در چهار تا هشت صفحه چاپ می شد.

 

 

(برای دانلود پروژه گزارش کارآموزی رشته مدیریت روزنامه نگاری و چاپ به انتهای مطلب بروید.)

سایت دانشجو دارای بیش از ۷۰۰ نمونه گزارش کارآموزی است. شما می توانید از طریق دسته بندی به آن ها دست پیدا کنید. و یا برای نمونه های مشابه به انتهای صفحه قسمت پست های مشابه بروید.

کارآموزی چیست؟

کارآموزی یا کارورزی دوره ای حدودا ۴۰ روزه است و مختص دانشجویانی است که رشته هایی با واحد های عملی زیاد مثل مدیریت  دارند.این دانشجویان با قرار گرفتن در محیط کار تحت همین عنوان به کسب تجربه و محک زدن خودشون نسبت به آنچه آموختند می پردازند.

ضرورت کارآموزی

دانشگاه و آموزش عالی کشورها، هرچقدر از لحاظ آموزش های تئوریک (کلاسیک و مدرن) قوی باشد، باز هم در زمینه رشد اقتصادی و صنعتی نمی تواند به تنهایی موفق باشد. همین امر، گسترش دامنه آموزش، کسب تجربه و کارآموزی از محیط واقعی کار را توجیه می نماید. پذیرش کارآمـوزان از  مدیریت  در دانشگاهها، به عنوان کوششـی جهت التـیام شکاف بین نظام آموزش رسـمی با آنچه در صنعت می گذرد “عرصه عمل” صورت گرفته  است تا بخشی از خلا آموزشی، آشنایی با حرف و مشاغل در صنعت را ترمیم نموده، به توسعه نگرش دانشجویان نسبت به نظام صنعتی بیانجامد.

وقوف بیشتر دانشگاهها و مراکز آموزش عالی به آنچه که در صنعت می-گذرد، آن ها را قادر خواهد نمود، تا دامنه گسترش اطلاعات و مهارت ها و شناسایی حرف را توسعه میدهد. علاوه بر این، تماس از نزدیک کارآموزان با صنعت، فرصتهای مناسب را برای بهره گیری از یافته ها و دانسته های آکادمیک در موقعیتهای عملی، فراهم مینماید و فرصتهای مناسبی را جهت استعداد سنجی و به محک نهادن علاقه کارآموزان، از پی خواهد داشت.

کارآموزی دانشجویان، با توجه به متداول ترین اسلوب کارآموزی مدیریت  یعنی آموزش در محیط شرکت یا کارخانه و آموزش در محیط مادی صورت گرفته تا با انتقال آموزش به محیط حرفه و بهره گیری از دانش ناشی از محیط کار، بتوان حلقه های مفقوده را در نظام آموزش دانشگاهی تکمیل نمود.

 

هدف کارآموزی :

 

۱-      کارآموزی برای آشنایی دانشجویان  مدیریت  با کارهای عملی و اجرایی و مسائل کارگاهی از نزدیک به طوری که فرصت تطبیق آموخته ها را با عمل درک کنند و در رفع  کمبودها و نواقص احتمالی بکوشند.

۲-      برخورد با مسائل کارگاهی، کارگری، اجتماعی و روبرو شدن با واقعیت های عینی در کارآموزی مدیریت  وجود دارد.

۳-      واقف شدن به اهمیت مهارت های علمی و رابطه بین آنها و نحوه همکاری صاحبان مهارت ها و تخصص های مختلف و نقش هر کدام در پیشبرد کارها

۴-      آگاهی یافتن به نقش اداره کارگاه و لزوم تسلط کافی به کارهای عملی و اجرایی  در کارورزی

۵-      ایجاد فرصتی مناسب برای شکوفایی خلاقیت های دانشجویان و ارائه روش های بهتر در ایجاد عملیات.

۶-      انتقال یافته های دانشگاهی و پژوهشی، از دانشگاه به صنعت و به تعبیر دیگر کارآموزی دانشجویان، پلی است بین دانشگاه و صنعت به شرط آن که، دانشجویان از نظر مبانی علمی قوی و حرف جدیدی برای کارگران بخش صنعت داشته باشند.

۷-      دانشجویان در طول دوره با استاد درس در تماس بوده و مسائل، ابهامات و سؤالات خود را مطرح نموده و برطرف می نمایند.

۸-      دانشجویان لازم است در میان دوره کارآموزی مدیریت ، یک گزارش اولیه پیشرفت کار و در پایان دوره نیز گزارش کاملی از طول دوره کارآموزی با حضور دانشجو و پاسخ به سؤالات استاد درس خواهد بود ارائه نمایند.

۹-      گزارش اولیه میان دوره، گزارش نهایی با پاسخگویی به سؤالات به صورت حضوری، فرم ارزشیابی تکمیل شده سرپرست کارآموزی و پیگیری های صورت گرفته از واحد کارآموزی و بازدید از محل کارآموزی، مبنای ارزشیابی خواهد بود.

 

2,500 تومان – خرید و دانلود
Processing your request, Please wait....
توجه: این قسمت فقط برای گزارش خرابی ها قبل از پرداخت یا دانلود های رایگان می باشد. در صورتی که بعد از پرداخت مشکلی وجود داشت از طریق پشتیبانی در منوی قرمز رنگ سمت راست تیکت ارسال کنید. در صورتی که ایمیل های ما به دست شما نمی رسد قسمت spam ایمیل خود را چک کنید.

لیست فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید.
نام فایلاندازه فایل
gozaresh (27).doc728.00 KB


تهیه کننده :


امتیاز کلی
5 / 4.5

خیلی خوب!

کاملترین و جدیدترین فایل موجود در اینترنتپست های مشابه


۰۵ اسفند, ۱۳۹۵

دانلود گزارش کارآموزی رشته مهندسی عمران در کارخانه سیمان شیراز

ادامه مطلب
۰۵ اسفند, ۱۳۹۵

دانلود گزارش کارآموزی رشته صنایع دستی در کارخانه نقشینه صنایع چوب

ادامه مطلب
۰۵ اسفند, ۱۳۹۵

پروژه کارورزی رشته مهندسی کامپیوتر در شرکت مهندسی بانی ساز

ادامه مطلب
۰۵ اسفند, ۱۳۹۵

گزارش کار آموزی رشته مکانیک گرایش ماشین آلات در شرکت مازیران

ادامه مطلب
۰۵ اسفند, ۱۳۹۵

نمونه پروژه کارورزی رشته مهندسی مکانیک ، شرکت ایسان تهویه

ادامه مطلب
۰۵ اسفند, ۱۳۹۵

نمونه گزارش کارورزی مهندسی مکانیک در تعمیرگاه مکانیکی شما

ادامه مطلب
۰۵ اسفند, ۱۳۹۵

نمونه پروژه کارآموزی رشته مهندسی مکانیک در تعمیرگاه آفتاب

ادامه مطلب
۰۵ اسفند, ۱۳۹۵

دانلود پروژه کارآموزی رشته مهندسی مکانیک در تعمیر گاه مجاز محسن

ادامه مطلب
۰۵ اسفند, ۱۳۹۵

نمونه پروژه کارآموزی رشته حسابداری در اداره امور مالیاتی ( دارایی ) شیروان

ادامه مطلب
۰۵ اسفند, ۱۳۹۵

دانلود گزارش کارآموزی رشته متالوژی مواد در کارخانه شیشه و گاز

ادامه مطلب